top of page

Хресна Дорога в селі Шепіт.


30-березня ,коли свята церква відзначає свято "Преподобного Олексія чоловіка Божого".

На запрошення настоятеля храму Митрофорного протоієрея Іоана (Петращука) в селі Шепіт у храмі "Святих мучениць Віри,Надії,Любові та матері їх Софії" відбулося великопостове богослужіння.

Богослужіння почалося із акафісту до "Страстей Господніх", Хресною дорогою від храму "Святих Мучениць Віри,Надії,Любові та матері їх Софії" до храму "Пресвятої Тройці" села Шепіт та на закінчення духовенством було звершино Водосвятний молебінь у храмі "Пресвятої Тройці". В цей день багато парафіян приступили до сповіді та причастя.

Богослужіння очолив Митрофорний протоієрей Юрій (Павличко) у співслужінні: Митрофорного протоієрея Іоана (Петращука),Митрофорного протоієрея Володимира,Митрофорного протоієрея Василія (Петращука),ігумена Афанасія (Лазаровича),протоієрея Миколая (Петращука) та ієрея Василія (Абрам'яка).

В кінці богослужіння зі словами проповіді звернувся ігумен Афанасій намісник Свято-Троїцького чоловічого монастиря села Баня-Березів.

У свою чергу отець Іоан подякував священнослужителям та всім хто прийшов на богослужіння.Завершилося Богослужіння окропленням святою водою та помазання святим єлеєм.

Comments


bottom of page