top of page

Проща до Свято-Покровського скита села Кобаки.


На щомісячну прощу до Свято-Покровського скита Угорницького Спасо-Преображенського монастиря села Кобаки прибули священнослужителі та паломники ,щоб у цей день піднести свої молитви до Пресвятої Богородиці.Помолитися за Україну,воїнів та її народ.

Святкову Божественну Літургію очолив скитоначальник ігумен Ювеналій (Зінченко) у співслужінні: ігумена Афанасія (Лазаровича) намісника Свято-Троїцького чоловічого монастиря,протоієрея Михаїла (Гергелюка),протоієрея Павла (Слободяна) та протоієрея Іоана (Голомеджука).

Після прочитання святого Євангелія отець Михаїл звернувся зі словами проповіді.

Після потрійної ектенії підносились молитви за захисників нашої батьківщини України і завесь український народ та за закінчення війни.Багато прихожан приступили до сповіді та причастя.

На завершення богослужіння отець Михаїл привітав ігумена скита та всіх прихожан із прощою до святого місця явлення Божої Матері.У свою чергу отець Ювеналій подякував духовенству та всім хто прийшов духовно та молитовно прославити нашу Матір Небесну. Завершилося святкове богослужіння уставним многоліттям і помазання святим єлеєм та водосвятним молебнем.

Σχόλια


bottom of page