![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_368e07f370b248a6ae3060ed3342776f~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_108,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_368e07f370b248a6ae3060ed3342776f~mv2.jpg)
4-грудня коли свята церква святкує свято Введення в Храм Пресвятої Богородиці Нашої Приснодіви Марії в Угорницькому Спасо-Преображенському чоловічому монастирі відбулося святкове богослужіння.
Святкову Божественну Літургію очолив намісник монастиря преосвященніший Павло (Мисак) -єпископ Коломийський (вікарій Івано-Франківської Єпархії).
Владиці співслужили:митрофорний протоієрей Володимир (Мельник),благочинний монастиря ігумен Сергій Хонадбеєв),ігумен Лука (Попович),благочинний Свято-Троїцького монастиря ієромонах Пимен (Пеприк) та протодиякон Роман (Процак).
Після причасного стиха зі словами проповіді звернувся ієромонах Пимен.
В кінці Літургії із настановами до всіх прихожан звернувся Владика Павло.Після повчальних слів Владика-Намісник подякувавши братії та гостям за спільну молитву та всім вірним хто в цей день прийшов розділити радість свята.Завершилося святкове богослужіння помазанням святим єлеєм.
![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_6041beb8d34042478f5b9d3c4f90d259~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_108,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_6041beb8d34042478f5b9d3c4f90d259~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_c8ce97cb7c72442c903da0eab29420f1~mv2.jpg/v1/fill/w_130,h_173,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_c8ce97cb7c72442c903da0eab29420f1~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_f4478554db7c4cf59ac8ae4f838232fa~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_108,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_f4478554db7c4cf59ac8ae4f838232fa~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_02eddf26a5b64dacb60ccdc51a88d6f2~mv2.jpg/v1/fill/w_130,h_173,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_02eddf26a5b64dacb60ccdc51a88d6f2~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_f90bc8490a9e4bb1984468b80a96287a~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_108,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_f90bc8490a9e4bb1984468b80a96287a~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_be1aab12553e4accbd45a679768bc5d2~mv2.jpg/v1/fill/w_130,h_173,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_be1aab12553e4accbd45a679768bc5d2~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_97fc9874aa004f05a0faa9b13b81b584~mv2.jpg/v1/fill/w_130,h_173,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_97fc9874aa004f05a0faa9b13b81b584~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_9c49067761d340df95480613e4067622~mv2.jpg/v1/fill/w_130,h_173,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_9c49067761d340df95480613e4067622~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_2a23797feaf84fbebb5e83383c1a0a32~mv2.jpg/v1/fill/w_130,h_173,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_2a23797feaf84fbebb5e83383c1a0a32~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_63870b0ee7324174acf9edfa903bc31c~mv2.jpg/v1/fill/w_130,h_173,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_63870b0ee7324174acf9edfa903bc31c~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_2b6027886f874cca8a5bd2c675c122c9~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_108,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_2b6027886f874cca8a5bd2c675c122c9~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_e1b2dfb177484575a0c812152478dcee~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_108,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_e1b2dfb177484575a0c812152478dcee~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_3e439840a0ec43dd81512e208d16d340~mv2.jpg/v1/fill/w_130,h_173,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_3e439840a0ec43dd81512e208d16d340~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_74e07ba2cd124f91b73170c30b125eb5~mv2.jpg/v1/fill/w_130,h_173,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_74e07ba2cd124f91b73170c30b125eb5~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_8ab02188b97347e5860308e5b60142fb~mv2.jpg/v1/fill/w_130,h_173,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_8ab02188b97347e5860308e5b60142fb~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_16e6746acb5e4dc6809f58580592aef0~mv2.jpg/v1/fill/w_130,h_173,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_16e6746acb5e4dc6809f58580592aef0~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_ac8f0d48ab264a5f845702dce4de04ae~mv2.jpg/v1/fill/w_130,h_173,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_ac8f0d48ab264a5f845702dce4de04ae~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_d4960749716340ddb9c783a915580e87~mv2.jpg/v1/fill/w_130,h_173,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_d4960749716340ddb9c783a915580e87~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_4919cda8e45343cba289e0c283c6e90a~mv2.jpg/v1/fill/w_130,h_173,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_4919cda8e45343cba289e0c283c6e90a~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_b091b3efee934caba9220b331302a859~mv2.jpg/v1/fill/w_130,h_173,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_b091b3efee934caba9220b331302a859~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_41538e7fa4e848b8886bbba75cd5c252~mv2.jpg/v1/fill/w_130,h_173,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_41538e7fa4e848b8886bbba75cd5c252~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/4a94cd_a6a6175ded56497899a621dbc19cfad6~mv2.jpg/v1/fill/w_130,h_173,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a94cd_a6a6175ded56497899a621dbc19cfad6~mv2.jpg)