top of page

Престольне свято села Лючки 2023.Копії чудотворних ікон із Афону.


У неділю 1-шу після П'ятдесятниці Всіх Святих 11-червня 2023 року Божого , з нагоди другого престольного свята "Всіх Святих" у храмі "Спомин чуда архістратига Михаїла в Хонах (Колосах) у селі Лючки Косівського благочиння відбулось урочисте богослужіння.

Святкову Божественну Літургію очолив декан Надвірнянський митрофорний протоієрей Олег (Траско).За святковим богослужінням йому співслужили : настоятель храму митрофорний протоієрей Василь (Олексевич), декан Делятинський митрофорний протоієрей Іоан (Лавришин), митрофорний протоієрей Василь (Уживчак), митрофорний протоієрей Василь (Бойчук), митрофорний протоієрей Любомир (Білецький), намісника Свято-Троїцького чоловічого монастиря архімандрит Афанасій (Лазарович), протоієрей Мирослав (Гулик), протоієрей Микола (Грицанюк), капелан протоієрей Михаїл (Гладиш), протоієрей Михаїл (Максим'юк) та ієрей Іоан (Дзюба) та ієродиякон Паїсій (Горганюк).

Після заамвонної молитви, зі словами проповіді звернувся до всіх вірних отець-декен Олег. В кінці Літургії було відслужено акафіст до "Всіх Святих" та водосвятний молебінь.

На завершення богослужіння отець Мирослав привітав настоятеля храму та всіх парафіян та гостей із святом.У свою чергу отець Василь подякував духовенству та всім ,хто прийшов розділити радість престольного свята. Завершилося святкове богослужіння уставним многоліттям, хресним ходом навколо святині та помазання святим єлеєм.

Також у цей день до Храму прибули три ікони-копії чудотворних Афонських ікон та часточка мощей Спиридона Тримифунтського.


Commentaires


bottom of page