top of page

День тезоіменитства Митрополита Галицького Андрія.13-грудня 2021 року Божого коли свята Церква святкує пам'ять святого апостола Андрія Першозванного Митрополит Галицький Андрій (Абрамчук) керуючий Івано-Франківською Єпархією ПЦУ відзначає свій день Ангела Охоронителя.

В притворі Архіпастиря зустрів ключар Собору секретар Єпархіального управління який запросив Владику піднести молитви до Господа та подякувати за всі Його благодіяння. Високопреосвященнійшому Владиці співслужили намісник Спасо-Преображенського Угорницького чоловічого монастиря Преосвященнійший Єпископ Коломийський Павло (Мисак) вікарій Івано-Франківської Єпархії, митрофорний протоієрей Богдан (Романюк), намісник Свято-Троїцького чоловічого монастиря ігумен Афанасій (Лазарович) та насельники монастирів Єпархії, отці-декани, клір Собору та духовенство Єпархії.

Під час Літургії були піднесені молитви за мир в нашій державі, за українських воїнів та за визволення від пошесті згубної.

На запричасному зі словами проповіді звернувся намісник Свято-Троїцького монастиря ігумен Афанасій (Лазарович).

Після закінчення Літургії Його Високопреосвященство виголосив повчальну проповідь на тему свята та привітав іменинників з Днем Ангела, побажавши всім здоров'я, миру, добра, Божого благословення, заступництва Пресвятої Богородиці та Святого Апостола Андрія.

Владиці-Митрополиту склали вітання Єпископ Павло, отці-декани та наймолодші парафіяни-діти.

Від Свято-Троїцького монастиря зі словами вітання звернувся намісник монастиря ігумен Афанасій піднісши букет квітів ,а ієромонах Пімен (Пеприк) подарував від братії монастиря ікону Божої Матері.

Урочисту відправу супроводжував спів Архієрейського хору під керівництвом п. Юлії Гунчак.

Звучали уставні многоліття. Відправа завершилася спільним фото на згадку.

Comments


bottom of page