top of page

Богослужіння в Угорницькому Монастирі.


17 квітня 2023 року Божого у Світлий понеділок в Угорницькому Спасо-Преображенському чоловічому монастирі відбулося cвяткове Богослужіння.

Святкову Божественну Літургію очолив Священноархімандрит монастиря Високопреосвященніший Андрій (Абрамчук) Митрополит Галицький керуючий Івано-Франківською Єпархією Православної Церкви України. Його Високопреосвященству співслужили Намісник монастиря Преосвященніший Павло (Мисак) єпископ Коломийський вікарій Івано-Франківської Єпархії, намісник Свято-Троїцького чоловічого монастиря ігумен Афанасій (Лазарович),братія монастиря та запрошене духовенство єпархії.Під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ. Також за Божественною Літургією Високопреосвященнійший владика Андрій рукоположив в сан ієродиякона монаха Паїсія (Горганюка)-насельника Свято-Троїцького чоловічого монастиря.

Після завершення Богослужіння владика Андрій виголосив слово проповіді.

Також владика Андрій привітав ієродиякого Паїсія з особливим днем у його житті. У свою чергу ієродиякон Паїсій звернувся з подячним словом до свого святителя – Митрополита Андрія, вручивши йому букет троянд, а також подякував батькам та усім присутнім, хто розділив з ним цю особливу подію у його житті.Comments


bottom of page